Apsilankymas Lietuvos jaunųjų matematikų susitikime 2014

Pačioje 2014 metų pradžioje, sausio antrą dieną, Vilniuje vyko antrasis Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimas, kuriame aš taip pat sudalyvavau. Nuoroda į tinklapį

Be manęs, į Vilnių atvyko daug lietuvių matematikų iš pasaulyje žinomų universitetų – MIT, Oxford, Stony Brook, St Andrews,Zurich, EPFL Lausanne, Uppsala, ir t.t., o be jų susitikime dalyvavo ir nemažai patyrusių Vilniaus Universiteto matematikų.


Dauguma susitikimo dalyvių buvo pasiruošę skaityti pranešimus, jais pristatydami savo mokslinę veiklą. Pranešimų įvairovė leido organizatoriams padalyti susitikimą į tris
,,sekcijas”:  ekonomika/statistika, taikymai/fizika bei grynoji matematika. Aš taip pat skaičiau trumpą (15 minučių) pranešimą, kurį patalpinau į savo asmeninį tinklapį (nuoroda).


Susitikimo metu vyko daug kavos ir arbatos pertraukų, per kurią susiburdavome į mažą, jaukų ir šiltą kambarėlį padiskutuoti su naujais draugais, padėkoti pranešėjams už gerus pranešimus, ar tiesiog išgerti arbatos/kavos .
Pasibaigus susitikimui, patraukėme į smuklę ,,Būsi trečias” kurioje kartu su doktorantais, postdokais ir dėstytojais toliau tęsėme ilgas diskusijas, kurias sustabdė tik atskubantys traukiniai ir laukiantys išsiilgę giminaičiai ir draugai.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s